Bestial-Gaming RPG

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bestial-Gaming RPG

Este server de samp organizat foarte bine . Fondatori : Kello & [DEV]VaLy rugam respectati regulamentul Ip server 5.154.240.59:7777


    Cerere Lider

    avatar
    RigBy20


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 05/06/2015

    Cerere Lider Empty Cerere Lider

    Mesaj Scris de RigBy20 Vin Iun 05, 2015 3:39 pm

    Numele tau:Alexandru
    Numele sa-mp:RigBy
    Ore jucate:1
    Poza /stats:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    De ce doresti lider(minim 50cuv):Ca sa arat ca pot fi si eu un lider capabil sa intretin o factiune.Am ales factiunea de mai jos deoarece am dorit sa vad cum ieste in aceasta noua factiune.Aces server este misto deoarece este cu departamentele din Romania cum este spre exemplu Armata Romana.Este un server minunat.
    La ce factiune iti doresti lider:Armata Romana
    Stii regulamentul:Da
    Stii minim 3 comenzi?: Frisking(/frisk); Tazering (/tazer);Arresting (/arrest)
    De ce doresti lider la factiunea aceasta?:Deoarece doresc sa afle inamicii cu cine se oun.
    Poti lucra in echipa:Da
    De ce crezi ca te vom alege pe tine si nu pe alt cineva lider?:Deoarece am dorinta mare de tot sa dfevin lider la aceasta factiune.
    Stii cu ce se ocupa factiunea ta:Da se ocupa cu arestarea celor care nesocotesc legea si si participa la razboi.
    Iti place serverul nostru?:Asa cum am mai spus-o si pana acum este un servar minunat.
    Date de contact(Skype/Yahoo):Skype:alexandru.bucataru3
    Te rugam fati o autodescriere(minim 100cuv):Sunt creativ am o minte sclipitoare sunt ager in gandire si am potential mare.Respect pe cei mai avansati in grad cu mine si motoul meu este Respecta si vei fi respectat.Este cel mai bun servar de samp pe care l-am intalnit vreodata.Asadar in autodescriere mentionez ca am in unele situatii nevoie de ajutor de la ownerii mai experimentati ca mine.Doresc sa va informez ca am mult potential la fotbal.Meritatii laude pentru facerea foarte bine a acestui server si cu asta inchei ca nu mai are rost sa ma lungesc.Dar mai am de adugat ca sunt adminii foarte de tereaba.
    Alte precizari:Porecla mea e pusaca.Smile)) bom

      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 6:04 pm